.

תודה שנרשמת לקבל את הספר "21 דרכים לשיפור מצבך הכלכלי"

הספר ישלח אליך מיד לתיבת הדוא"ל

נסי את כל הטיפים שבמדריך ותספרי לנו על ההתנסויות שלך.
נשמח גם אם תשתפי אותנו בטיפים האישיים שלך על ניהול הכסף.

את יכולה להיות בטוחה שתמיד תהיי בפלוס בחשבון הבנק ושבכל חודש יהיה לך יותר ויותר כסף כדי לעשות ולקנות כל מה שאת רוצה.

יש כסף וכייף להשתמש בו!

אם את רוצה לשפר את המצב הכלכלי שלך כדי לצאת לחופשה פעמיים בשנה או לקנות רכב חדש או להחליף דירה או לחגוג אירועים משפחתיים ועוד, בלי מינוס ובלי הלוואות, אז כדאי לך להרשם למועדון הכסף ולגלות את השיטות הכי אפקטיביות להתייחסות וניהול הכסף שבעזרתם תוכלי להגשים כל זאת וגם יותר.

מהן הטעויות הכלכליות הנפוצות של רוב המשפחות?

קונות בתשלומים מתוך מחשבה שהתשלומים יקלו על חשבון הבנק

משתמשות בצורה מוגזמת בכרטיסי אשראי ומאבדות את הקשר עם הכסף

מושכות מזומנים בלי חשבון בכל פעם שנגמר הכסף בארנק

לוקחות הלוואות או משתמשות בחסכונות כדי לכסות את המינוס

מגדילות את מסגרת האשראי כדי "לשמור על המסגרת"

"לא סופרות את הכסף הקטן", קונים בסכומים קטנים אוכל, שתיה, חטיפים, צעצועים ועוד…

האם זה מוכר לך?

70% מהמשפחות בארץ נמצאות במינוס וכשהמינוס גדל, פותחים תוכנית חיסכון כדי לסגור אותו ופוגעים בעתיד הכלכלי שלהם, או לוקחים הלוואה כדי לסגור את המינוס. המינוס נסגר לתקופה קצרה בלבד ובגלל ההלוואה שצריך להחזיר כל חודש, יש פחות כסף פנוי להוצאות השוטפות ושוב נכנסים למינוס עוד יותר מהר. זהו מעגל קסמים שקשה מאוד לצאת ממנו בלי הדרכה.

כל הטעויות הללו יחד יוצרות תסכול רב ומחמירות את המצב הכלכלי ומגבירות את המתח בחיי המשפחה.

יש לנו פתרון בשבילך!

בעזרת טכניקות פשוטות הצלחנו לשנות את מצבם הכלכלי של מאות משפחות, עד לבלי הכר, תוך פרק זמן קצר, ממש תוך חודשים ספורים. אז מה קרה להם? הם כבר לא במינוס, הם שולטים בכסף, הם יודעים על מה חשוב להם להוציא את הכסף ומה מבזבז להם את הכסף. הם התחילו לחסוך כסף כדי להבטיח לעצמם עתיד כלכלי איתן והם מחפשים ומזהים הזדמנויות למינוף הכסף – כדי שהכסף יעבוד עבורם.

 

הסיבה – הם קיבלו ידע מקיף והתנסות אינסופית עם השיטות שעובדות בניהול הכסף.

את תקבלי את כל הידע הזה במועדון הכסף

"מועדון הכסף" ישנה לך את החיים, כי מהיום והלאה:

תוכלי לקנות כל מה שאת רוצה בכיף, שכל קניה תרגישי "וואוו", במקום נקיפות מצפון על כל קניה. כי כאשר חסר לך כסף, תחושת המחסור מתגברת עם כל קניה ויחד איתם גם רגשי האשם!

תוכלי לפנק את עצמך ובני משפחתך כי יהיה לך מספיק כסף. במקום לסרב לכל בקשה כל הזמן, כי אין לך מספיק כסף. כמה אפשר להגיד "לא", במיוחד לילדים שאנחנו אוהבים כל כך ורוצים לקנות להם כל מה שהם רוצים.

יהיו לך חסכונות שגדלים כל הזמן, כי כסף מושך כסף, במקום מינוס שגדל כל הזמן. כי המינוס שגדל נותן תחושה שמישהו גונב ממך, כמו שודד בלילה, גם אם לא הוצאת יותר כסף, רק בגלל העלות הגבוהה של הריביות והעמלות.

תוכלי להיות לקוחה VIP של הבנק כי תביני שאת שווה הרבה כסף לבנק ותוכלי להיכנס לבנק בגו זקוף, במקום לפחד כל היום מהטלפון של הבנק. ותוכלי לדרוש מהבנק את כל התנאים הטובים ביותר עבורך.

תדעי לנהל משא ומתן עם כל הספקים שאת בקשר איתם, ממקום של ביטחון וידע, כדי לקבל את השירות הטוב ביותר במחיר הטוב ביותר עבורך. הידע הזה ייתן לך הרבה כוח, לא יוכלו יותר לעבוד עלייך ולהוציא ממך כספים מיותרים.

תוכלי לתכנן וכבר להגשים את החיים הטובים שתמיד חלמת עליהם, במקום להיות תקועה בהישרדות ובקשיי קיום יום יומיים.

תוכלי להתמודד ברוגע עם כל הוצאה בלתי צפויה, כי יהיה לך מספיק כסף לכל מצב, שלא כמו היום, שכל הוצאה מיוחדת מבהילה אותך וגורמת לך לחרדה כי אין לך מספיק כסף לממן את ההוצאה

תחיי בחוויה של שפע כי הכסף תומך בך ובמשפחה שלך, עושה לך רק טוב. במקום בתחושת מחסור וצמצום שגורמת לכיווץ ופוגעת בבריאות: מתח, לחץ, מחלות ועוד...

במועדון הכסף תקבלי כלים חדשים ופשוטים לניהול הכסף שישנו את חייך

כחברה במועדון, תקבלי פעם בחודש גישה לאתר שיש בו מגוון תכנים כמו הדרכות, קורסים, וסרטוני וידאו שלומדים בהם על ניהול הכסף. מטרת המועדון היא לתת כללים נוספים ופשוטים לניהול הכסף, להעצים את המודעות הכלכלית, לאמץ אמונות חדשות וחיוביות על כסף, ולתמוך בתהליך ההבראה וההעצמה הכלכלית.

הדרכות מוקלטים

קורסים דיגיטליים

סרטונים

טיפים

כלים נהוליים

תרגילים

תנאי החברות במועדון הכסף של מינדי ונעמי | כלכלה בריאה

בהרשמה בדף זה את מצטרפת למועדון הכסף של כלכלה בריאה. כל חודש תקבלי הדרכות פרקטיות ומעצימות על ניהול הכסף, התייחסות לכסף והשפעת הכסף על כל תחומי החיים.

עלות החודש הראשון היא רק 18 ש"ח כדי שתוכלי להתרשם מההדרכות ולאחר חודש נחייב אותך ב 95 ש"ח עבור כל חודש חברות נוסף (במקום 157 ש"ח - העלות הרגילה של המועדון). אנו בטוחות שתאהבי את ההדרכות שנשלח אליך ושתרצי להמשיך להיות חברה במועדון וכמובן שנשמור עבורך את העלות המוזלת בסך 95 ₪ ולא את העלות הרגילה.

את החברות במועדון אפשר לעצור בכל רגע. אם תרגישי שהחברות במועדון הכסף שלנו לא מתאימה לך, תוכלי ליצור איתנו קשר טלפוני ב 055-8877272 ולבטל את החברות שלך מיד וללא שאלות. (חשוב לציין שאם לאחר מכן תרצי להירשם מחדש למועדון תחויבי בעלות הרגילה, 157 ₪ לחודש)

החודש הראשון במועדון הכסף בתשלום סימלי של 18 ש”ח בלבד !

להצטרפות למועדון, יש להכניס את הפרטים שלך כאן ולחצי על הכפתור
כדי לעבור לעמוד התשלום המאובטח

דואר אלקטרוני
שם
טלפון סלולארי
ref

רותי - אני רואה את התוצאות כבר בפירוט של הויזה

רון - השילוב עם רוחניות מוסיף המון

לאה - קבלתי שיעור על איך לשמור על הכסף שלא יברח

מלכה - אני בפלוס !

אנחנו רוצות לתת לך זווית ראיה חדשה וללמד אותך להשתמש נכון בכסף שלך :

אנחנו, מינדי ונעמי, מאמנות לכלכלת המשפחה ומומחיות לניהול הכסף.

אנו מעבירות את כל הידע שרכשנו במשך שנים, לכל מי שנמצא במינוס ובמצוקה כלכלית. עזרנו למאות משפחות לצאת מהמינוס בהצלחה רבה ואנחנו ממשיכות לעשות זאת בליווי פרטני, בסדנאות ובקורסים, פנים אל פנים ובאינטרנט. יש לנו לקוחות מכל רחבי הארץ ומהעולם.

לא תמיד היה כך: במשך שנים התנהלנו, כל אחת במשפחה שלה, במינוס. שנים של פחד מהבנק. שנים של תחושת מחנק ושל מחסור. שנים של תסכול ותחושה שאין לנו מספיק כסף לשלם עבור דברים בסיסיים כמו טלפון, חשמל והמשכנתא….

שנים שידענו שיש בעיה בניהול הכסף אבל התכחשנו. אמרנו לעצמנו: יהיה בסדר! מחר זה יסתדר! מחר לא יהיה מינוס, מחר נתחיל לחסוך! אבל המחר הגיע – והמינוס רק גדל. והלחץ והכאב והפחד מפני העתיד גם גדל.

ידענו שיש מקומות שבהם נוכל ללמוד איך לצאת מהמינוס, ואיך לנהל את הכסף שלנו. אבל הכסף פשוט נעלם ואף פעם לא נשאר לנו מספיק כדי ללכת ללמוד איך לצאת מהמעגל הקשה הזה.

לפני ארבע שנים, למרות הקושי ובגלל הקושי נפגשנו בקורס לניהול הכסף ומאז כל החיים שלנו השתנו!

עד סוף הקורס – כבר לא היינו במינוס וכמובן לא נהיה במינוס אף פעם! כל החשיבה שלנו על כסף השתנתה לגמרי. מאז ועד היום אנו ממשיכות להשתלם וללמוד ממומחים בארץ ובחו"ל על ניהול ומינוף הכסף.

בזכות כל מה שלמדנו – יש לנו כסף והכסף עובד בשבילנו. יש יותר הכנסות, יש חסכונות, יש השקעות ויש עסק משגשג. הכל בזכות זווית ראיה חדשה ושימוש נכון בכסף.

 

אנחנו רוצות לתת גם לך זווית ראיה חדשה וללמד אותך להשתמש נכון בכסף שלך :-)

תצטרפי למועדון הכסף
כדי להבטיח את ההצלחה הכלכלית שלך !

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.